Lot 98
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Naar Adam Frans van der Meulen

onduidelijk gesigneerd (middenonder)

potlood, pen en waterverf op papier, 12,5x17 cm (met lijst: 28,5x23 cm)

Conditie: lichte beschadiging, beschadiging in het papier (midden), verder in goede conditie

€ 150,00
€ 200,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160