Lot 48
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
FH Wassink Boerkoel (20ste eeuw)

Stilleven, gesigneerd in potlood (rechtsonder), aquarel, 47x61 cm (met lijst: 72x85 cm)

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 30