Lot 47
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
naar Pieter de Josselin de Jong (20ste eeuw)

Orientaalse voorstelling

gesigneerd in de druk (linksonder)

Offsetdruk, 55x77 cm (met lijst: 75x97 cm)

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40