Lot 46
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
naar Jan Sluijters (20e eeuw)

Affiche voor Artiesten Winterfeest, 's Gravenhage 1919

in de druk gesigneerd

71x49 cm (met lijst: 104x81 cm)

€ 50,00
€ 70,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100