Lot 43
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Lili Pieter van Leer (1905-1966)

Moeder met kind onder een luifel

gesigneerd en gedateerd '51 (rechtsonder)

pen en aquarel op papier, 22x31 cm (met lijst: 36x45 cm)

Provenance:
-Kunsthandel E.J. van Wisselingh & Co, Naarden, no. T6164*.

Conditi: goed

€ 50,00
€ 80,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45