Lot 41
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Toegeschreven aan Valentijn Bing (1812-1895)

Ruïne

gesigneerd in initialen en onduidelijk gedateerd (rechtsonder)

aquarel, 16,5x13,5 cm (met lijst: 32x29 cm)

Conditie: sterk vergeeld, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50