Lot 44
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Engel Theodoor (Edward) Douwes Dekker (1915-circa 1998) (3x)

Menuet (dans); Gekruiste degens; Nadzjib

alle gesigneerd (rechtsonder/linksonder); 1 gedateerd 1942 (rechtsonder)

1 krijt op papier, 2x inkt en aquarel op papier, van 25,5x18 cm tot 46x29 cm (met lijst: van 40x30 cm tot 65x43 cm)

Conditie:goed

€ 50,00
€ 70,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30