Lot 181
Winterveiling - december 2019
Hessel de Boer (1921-2003)

'Stilleven met rieten stoel'

rechtsboven get. en gedateerd '58, tevens in dorso getiteld

olieverf op doek, 113x79 cm

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300