Lot 204
Winterveiling - december 2019
Joop Fekkes (1885-1933)

Hooischelven

rechtsonder get. en onduidelijk gedateerd (mogelijk 1920/28)

olieverf op doek, 73x103 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180