Lot 574
Nico Baak (1892-1961)

Boten in de haven van Collioure, Frankrijk

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x47 cm (met lijst: 54x62 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100