Lot 17
Frederik Engel (1872-1958)

'Voorjaar'/Koeien in een weiland bij Zaandam

gesigneerd 'F. Engel' (linksonder), getiteld en gesigneerd (op een label op de achterzijde)

olieverf op paneel, 33x43,5 cm (met lijst: 41x51,5 cm)

Conditie: fijne craquelé in de witte pigmenten en oppervlaktevuil, verder goed

€ 150,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120