Lot 16
Winterveiling - december 2019
Naar Willem Roelofs (19e eeuw)

Vissers in roeiboot aan de waterkant bij een molen

drgaat rechtsonder naam W. Roelofs

olieverf op doek, 42x56,5 cm

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800

Bied
Inclusief opgeld: €