Lot 14
Hendrik van Cranenburgh (1754-1832)

Een watermolen

gesigneerd 'H. v Cranenburgh' (rechtsonder)

aquarel en zwart krijt op papier, 28x32,5 cm (met lijst: 43x47 cm)

Conditie: vergeeld papier met foxing

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200