Lot 42
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Cornelis Jan Mension (1882-1950)

Aapje

gesigneerd in potlood (rechtsonder)

ets, 21,5x8,5 cm (met lijst: 40x34 cm)

Conditie: sterk vergeeld, verder goed

€ 50,00
€ 80,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30