Lot 36
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Louis Icart (1888-1950)

Twee elegante vrouwen met goudvissen bij een aquarium

gesigneerd in potlood (rechtsonder), genummerd in potlood '336' (linksonder)

kleurenets, ovaal, 52x41 cm (met lijst: 64x76 cm)

Conditie: enigszins vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 200