Lot 5038
Najaarsveiling 2014
Een verguld en verzilverd houten twaalflichts kroonluchter

Oostenrijks of Noord-Italiaans, 18e eeuw

De centrale ring gesneden met guilloche-motief, de kaarsenhouders in de vorm van putti en de armen met krullend acanthusblad.

116x91 cm

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 1.400,00

Hamerprijs: € 1.400