Lot 102
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Wim van Aken (1933-2015)

'De vogelmarkt'

midden onder get. 'W. van Aken'

olieverf op doek, 77x87 cm

Herkomst:
-Voorheen bij Kunsthandel Borzo, ‘s-Hertogenbosch.

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500

Bied
Inclusief opgeld: €