Lot 550
Jaap de Carpentier (1921- 1996)

De witte wolk

gesigneerd en gedateerd 'carp 79' (linksonder), tevens in dorso gesigneerd, getiteld en gedateerd

olieverf op doek, 50x 80 cm (met lijst: 55x85 cm)

Conditie: goed.

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120