Lot 38
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Arnold Bernard Neujean (1887-1959)

Dorpsplein

gesigneerd (linksonder)

aquarel, 20x23 cm (met lijst: 43x35 cm)

€ 50,00
€ 70,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30