Lot 37
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Arnold Bernard Neujean (1887-1959) (2x)

Huis; Kasteel

beide gesigneerd (rechtsonder/linksonder)

beide aquarel, 10x14,5 cm; 11x13,5 cm (met lijst beide circa 21x25 cm)

€ 50,00
€ 70,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35