Lot 39
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Arnold Bernard Neujean (1887-1959) (12x)

Diverse voorstellingen

waarvan sommigen gesigneerd

5x aquarel, 2x potlood, 3x gewassen inkt, 1 krijttekening, 1 pen op papier, van 13x9 cm tot 23x29 cm (alle zonder lijst)

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100