Lot 5002
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Een Franse albaster pendule

Tweede helft 18e eeuw

Met een gebeeldhouwde dame vergezeld door twee putti, boven een verguld bronzen fries. De email wijzerplaat voorzien van Arabische cijfers, en gesigneerd "de Belle A Paris". Een 8-daags uurwerk en slagwerk op het halve uur.

H 44, B 47,5 cm

Let op: de slinger van de pendule ontbreekt, evenals het glas in het ronde deurtje aan de achterzijde. De linker achterpoot is los.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200