Lot 34
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Victor Bouter (1928-2004)

Kerkportaal

gesigneerd en gedateerd 81 (linksonder)

potlood en bruine inkt op papier, 33x39 cm (met lijst: 56x61 cm)

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40