Lot 33
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Louis Boermeester (1908-1992)

Sisteron, Frankrijk

gesigneerd, gedateerd 51 en geannoteerd (rechtsonder)

pastel op papier, 35x52 cm (met lijst: 53x71 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50