Lot 32
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Louis Boermeester (1908-1992)

Sisteron, Frankrijk

gesigneerd, gedateerd 48 en geannoteerd (rechtsonder)

aquarel, 32x48 cm (met lijst: 49x68 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50