Lot 29
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Aat Veldhoen (1934-2018)

Weiland met schapen en kerk

gesigneerd en gedateerd 67 (rechtsonder) en geannoteerd (linksonder)

ets, 25x32 cm (met lijst: 53x59 cm)

conditie: redelijk

€ 50,00
€ 70,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50