Lot 28
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Poppe Damave (1921-1988) en Hollandse School (20ste eeuw)

De Maaltijd

gesigneerd (rechtsonder) en getiteld (linksonder)

ets, 19x24 cm (met lijst: 47x51 cm)

Met daarbij een ets van een onbekende maker, 12x12 cm

€ 50,00
€ 70,00

Startbod: € 30