Lot 26
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Basar (20ste eeuw)

Indonesisch landschap

gesigneerd (linksonder)

aquarel, 23x26 cm (met lijst: 38x40 cm)

€ 50,00
€ 100,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35