Lot 24
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
André Gerard (20ste eeuw)

Heuvelachtig landschap

gesigneerd en gedateerd 39 (linksonder)

aquarel en inkt op papier, 24x33 cm (met lijst: 36x46 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30