Lot 22
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Ype Wenning (1879-1959)

Riviergezicht

gesigneerd en gedateerd 'ype Wenning 11' (rechtsonder)

houtskool op papier, 45x61 cm (met lijst: 72x87 cm)

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 300