Lot 21
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Louis Boermeester (1908-1992)

Sisteron, Frankrijk

gesigneerd, gedateerd 1948 en geannoteerd (linksonder)

aquarel, 47x29 cm (met lijst: 67x47 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50