Lot 20
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Huib Luns (1881-1942)

Rue basse des Tanneurs, Amiens

gesigneerd (linksonder); gedateerd 1923 en geannoteerd (rechtsonder)

zwart krijt op papier, 24x29 cm (met lijst: 40x45 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120