Lot 55
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Hollandse School (eind 17e eeuw), omgeving Boschaert

Stilleven met rozen, tulpen, narcissen en granaatappel

olieverf op doek, 84x118 cm

€ 800,00
€ 1.000,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750