Lot 16
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Hollandse School (19de eeuw) (9x)

Diverse voorstellingen

8x potlood op papier, 1x aquarel, diverse afmetingen van ongeveer 13x21 cm (met lijst: 67x84 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160