Lot 14
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Cornelis de Wit (18de eeuw)

Dordrecht

gesigneerd en geannoteerd (onderaan)

gewassen inkt op papier, 10,5x15,5 cm (met lijst: 29x33 cm)

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 80