Lot 524
Post-War & Contemporary Art Online - 17 oktober 2019
Jan Roëde (1914-2007)

De waarnemers waargenomen

gesigneerd en gedateerd 'roëde '73' (op de achterzijde) en getiteld (op het spieraam)

olieverf op doek, zonder lijst, 45x54 cm

Conditie: langs de randen een klein beetje versleten, algemeen in geode conditie.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 400