Lot 12
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Arie Martinus Luijt (1879-1951) (2x)

Militaire ruiterparade; Ruiter te paard

gesigneerd (rechtsonder); de andere ook gesigneerd in initialen (rechtsonder)

houtskool en aquarel op papier, 25x33 cm (met lijst: 36x44 cm); potlood op papier, 16x16 cm (met lijst: 18x18 cm)

Conditie: beide enigszins vergeeld, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60