Lot 10
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Arie Martinus Luijt (1879-1951)

Sinterklaas en Zwarte Piet

gesigneerd (linksonder)

aquarel, 26x21 cm (met lijst: 39x35 cm)

Conditie: vergeeld en kromming aan de randen van het papier

€ 100,00
€ 150,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200