Lot 8
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Johannes Marius ten Kate (1859-1896)

Jongensportret

gesigneerd (onderaan)

aquarel, 23x18 cm (met lijst: 27x22 cm)

Conditie: enigszins vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100