Lot 7
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Anton Mauve (1838-1888)

Zweeloo in Drenthe

gesigneerd in initialen (linksonder); geannoteerd en gedateerd <Zweelo-Drenthe. 1861.> (rechtsonder)

potlood op papier, 17x29 cm (met lijst: 37x48 cm)

Conditie: enigszins vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350