Lot 6
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Jan van Rhijnnen (1859-1927)

Boerenlandschap

gesigneerd 'Jan Van Rhijnnen' (linksonder)

aquarel, 47x35 cm (met lijst: 80x68 cm)

Conditie: vergeeld papier, bruine vlekjes, verder goed

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 80