Lot 5
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Willem Cornelis Rip (1856-1922)

Polderlandschap met opvliegende eenden

gesigneerd (rechtsonder)

aquarel, 22x32 cm (met lijst: 48x58 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400