Lot 2
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1889)

Kerkinterieur

gesigneerd (rechtsonder)

aquarel, 26x23 cm (met lijst: 47x44 cm)

Conditie: enigszins vergeeld, verder in goede staat

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180