Lot 1
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)

Vissers op een brug boven een beek

gesigneerd (rechtsonder)

aquarel, 22x29 cm (met lijst: 40x48 cm)

Conditie: vergeeld en minieme foxing, verder in goede staat

Verso: schets van een ruïne in een bos

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180