Lot 49
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Roeland Koning (1898-1985)

Kerk van Gouda, gesigneerd, geannoteerd en gedateerd 1954 (rechtsonder), aquarel, 99x71 cm (met lijst: 107x80 cm)

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100