Lot 20
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Simon Moulijn (1866-1948)

Landschap met populieren

rechtsonder get. in initiaal en gedateerd 'M/1919'

potlood, aquarel met wit en blauw krijt gehoogd, op papier, 68x94 cm

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300

Bied
Inclusief opgeld: €