Lot 17
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Frits van Eeden (1944)

Abstracte compositie van man in landschap

rechtsonder get. en gedateerd '83

olieverf op doek, 74x100 cm

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180

Bied
Inclusief opgeld: €