Lot 15
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Frits van Eeden (1944)

'Florida' / Rood paard

rechtsonder get. en gedateerd 1988, linksonder annotatie 'Florida'

potlood met aquarel, 103x89 cm

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180

Bied
Inclusief opgeld: €