Lot 626
Autumn Auction: European Fine Art | Online
Leo Gestel (1881-1941)

Circusclown / A circus clown seen from behind

rechtsonder gemonogrammeerd, en rechtsboven '108' (of '08)

potlood en aquarel op papier, 26x20 cm

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 400