Lot 23
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Percy des Carrieres Ballance (1899-1970)

Zeegezicht

gesigneerd (rechtsonder)

aquarel, 26x34 cm (met lijst: 43x51 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40